Masa zatrzymany. Jarosław S. i jego syn trafili do aresztu. Z nimi naczelnik z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi i naczelnik ze skarbówki

Masa zatrzymany. Jarosław S. i jego syn trafili do aresztu. Z nimi naczelnik z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi i naczelnik ze skarbówki

W środę (16 maja) funkcjonariusze Biura Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji zatrzymali Jarosława S. (ps. Masa), Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi oraz naczelnika Krajowej Administracji Skarbowej w Łodzi. Wszyscy zatrzymani do jednej sprawy.

W środę (16 maja) wczesnym rankiem funkcjonariusze Biura Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji zatrzymali 57-letniego Jarosława S. ps. Masa. Mężczyzna, który od wielu lat pozostawał poza zasięgiem prokuratorskich zarzutów i otoczony był przywilejami świadka koronnego, został zatrzymany w miejscu zamieszkania w Łodzi. – To duży sukces Biura Spraw Wewnętrznych. Długo czekaliśmy na tę chwilę, bo wiedzieliśmy, że nie jest to w dalszym ciągu uczciwy człowiek i ma dużo za paznokciami – mówi insp. Mariusz Ciarka, rzecznik Komendanta Głównego Policji w Łodzi.

 

Wraz z “Masą” zatrzymany został jego syn. Co ciekawe, do sprawy zatrzymano również dwóch wysokich rangą funkcjonariuszy. Jednym z nich jest naczelnik z Krajowej Administracji Skarbowej, a drugim Naczelnik Wywiadu Kryminalnego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

 

aipCOMMENTS

WORDPRESS: 0