17.5 C
Chicago
niedziela, 19 maja, 2024

Liverpool wycofał się z postanowienia o wysłaniu na przymusowy urlop części pracowników klubu

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Liverpool wycofał się z postanowienia o wysłaniu na przymusowy urlop części pracowników klubu. Szef klubu Peter Moore przeprosił fanów za niedawną decyzję, krytykowaną przez różne środowiska.

Kluby Premier League są krytykowane za to, że nie zgadzają się na cięcia płacowe – związane z przerwaniem rozgrywek z powodu pandemii koronawirusa – dla piłkarzy i trenerów, a jednocześnie wysyłają na urlopy pracowników klubów, zarabiający znacznie mniej…

„Uważamy, że w poprzednim tygodniu doszliśmy do błędnych wniosków, ogłaszając, że zamierzamy… urlopować pracowników w związku z zawieszeniem kalendarza piłkarskiego Premier League…. Naszym celem było i nadal jest zapewnienie, aby cała siła robocza otrzymała możliwie jak najwyższą ochronę przed zwolnieniem i/lub utratą zarobków w tym bezprecedensowym okresie. Dlatego jesteśmy zaangażowani w szukanie alternatywnych sposobów działania w czasie, gdy nie są rozgrywane mecze piłki nożnej, co oznacza, że nie ubiegamy się o rządowy program pomocy” – przyznał Moore.

Rozgrywki w Anglii z powodu pandemii koronawirusa zostały wstrzymane 11 marca. Przerwa miała potrwać do końca kwietnia, ale niedawno Premier League zdecydowała, że ten okres zostanie przedłużony do odwołania.

Redakcja Sportowa PR / dm

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520