“LATO z TWOIM POSŁEM” :) Posłowie Platformy Obywatelskiej otwierają w Kielcach… letnie biura pod chmurką

“LATO z TWOIM POSŁEM” :) Posłowie Platformy Obywatelskiej otwierają w Kielcach… letnie biura pod chmurką

Rusza wakacyjna akcja parlamentarzystów świętokrzyskiej Platformy Obywatelskiej pod nazwą „Lato z Twoim posłem”. Inauguracja odbyła się w poniedziałek na placu Artystów w Kielcach.

– Będziemy zupełnie na zewnątrz. Można powiedzieć, że nasze biura poselskie wychodzą z fizycznych lokali. Będziemy spotykać się z mieszkańcami w plenerze – powiedziała Marzena Okła-Drewnowicz. Jak zapowiedział Artur Gierada, parlamentarzyści planują odwiedzić miasta-stolice wszystkich 13 powiatów w województwie. We wtorek będą w Skarżysku-Kamiennej, w środę – w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz Sandomierzu, a w czwartek – w Końskich. Terminy kolejnych dyżurów plenerowych biur zostaną podane w najbliższym czasie.

 

– Jako posłowie będziemy mieli rekordowo długa przerwę od posiedzeń Sejmu. Prawo i Sprawiedliwość okazało się tak hojne dla posłów, że zaoferowało siedem tygodni przerwy. Ale nie zamierzamy być na tak długich wakacjach. Chcemy być z naszymi mieszkańcami i wykorzystać ten czas na rozmowę. Mamy się koncentrować na tym, czego chcą ludzie i na sprawach lokalnych – powiedział Artur Gierada. Poseł podkreślił, iż kontynuowana będzie zbiórka podpisów pod apelem do rządu w sprawie budowy drogi ekspresowej S74.

 

Jak dotąd, zgromadzono ponad 20 tysięcy autografów od mieszkańców regionu. Marzena Okła-Drewnowicz do udziału w spotkaniach zachęciła seniorów. – Zależy mi na tym, by przyszli do naszego letniego biura biura, byśmy mogli porozmawiać o tym, co w przyszłości, kiedy przejmiemy władzę, można zrobić dla nich – powiedziała Marzena Okła-Drewnowicz.

 

 W tym tygodniu polecamy ► Kennedy’ego zabił Oswald. Adamowicza zabił Wilmont! Skończmy z ukrywaniem przestępców w Polsce

COMMENTS

WORDPRESS: 0