29.1 C
Chicago
wtorek, 21 maja, 2024

Koniec sagi Wiedźmina – Geralt kończy swoją misję

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Saga gier o Wiedźminie dobiega końca. 31 maja do fanów na całym świecie trafi ostatni fabularny dodatek do przygód Geralta zatytułowany „Krew i Wino”.
Główny projektant gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon” Konrad Tomaszkiewicz zapowiada opowieść rozgrywającą się w nowej dla serii krainie Touissaint, znanej już z sagi Andrzeja Sapkowskiego. Region inspirowany jest europejskimi państwami znajdującymi się nad Morzem Śródziemnym, co odzwierciedlają widoki, architektura i uprawy winorośli. Spokój lokalnej społeczności zostaje zakłócony przez bestię zabijającą w nienaturalny sposób. W rozwiązaniu problemu z bestią pomóc będzie musiał oczywiście Geralt.
Podstawowa wersja trzeciego Wiedźmina wikłała bohatera w wojnę rozgrywającą się w fantastycznym świecie, a pierwszy dodatek przenosił go na terytoria kojarzące się z Kresami Wschodnimi Rzeczpospolitej z czasów szlacheckich. W przypadku dodatku „Krew i Wino” autorzy stawiają na wyraźne odwołanie do literackiego pierwowzoru – struktura fabuły miała przypominać opowiadania Andrzeja Sapkowskiego, opowiedzieć historię miejsca i zamieszkujących je ludzi, łącznie z sekretami.
Dodatek, będący zwieńczeniem serii o Wiedźminie, ma zapewnić ponad 30 godzin gry.

TS/P.Pawełek/wkrz

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520