16.8 C
Chicago
czwartek, 30 maja, 2024

Kalifornia. Rekordowa konfiskata FBI. W laboratorium znaleziono 2 tony narkotyków

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Podczas realizacji czterech nakazów przeszukania, Agenci FBI z Południowej Kalifornii natknęli się na laboratorium narkotykowe, które – jak stwierdzili – było największym, jakie widzieli w swojej całej karierze. Funkcjonariusze skonfiskowali tam ponad dwie tony nielegalnego produktu!

W Garden Grove, w kalifornijskim powiecie Orange, FBI odkryło we wtorek wielkie laboratorium narkotykowe, w którym znaleziono ponad dwie tony (lub 4 400 funtów) pigułek o nieznanym składzie. Zdaniem śledczych zawierają mieszankę narkotyków.

Rzeczniczka FBI w Los Angeles Laura Eimiller przekazała Los Angeles Times, że w laboratorium znaleziono podrobione pigułki xanax, metamfetaminę oraz sole do kąpieli.

Nie wiadomo, czy w czasie nalotu FBI w laboratorium przebywali ludzie. Nie ma informacji o żadnych aresztowaniach w tej sprawie.

Jak przekazała Eimiller – agenci przeszukali także trzy inne lokalizacje. Jedna z nich mieściła się w  Irvine, a dwie inne w niepodanych do wiadomości publicznej miejscach. Przed nalotem w Irvine konieczna była ewakuacja okolicznych mieszkańców.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520