8.5 C
Chicago
piątek, 19 kwietnia, 2024

Kaeyra rozpoczyna batalię o złoty bilet American Idol! „Jestem gotowa podjąć ryzyko i zrobić kolejny krok”

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Pochodząca z Algonquin koło Chicago Karolina Baran zbliża się do bardzo ważnego etapu swojej kariery. 21-letnia absolwentka Huntley High School, znana wśród swoich fanów jako Kaeyra, pojawi się w niedzielnym odcinku „American Idol”.

– Byłam bardzo zdenerwowana – powiedziała Karolina Baran. – To było niesamowite, ponieważ oglądałam ten program przez wiele lat i udział w nim wydawał się surrealistyczny – dodała.

W programie przed jurorami Kaeyra zaśpiewała „Cold” Chris’a Stapleton’a.

„Luke Bryan zgotował mi owację na stojąco i było naprawdę wyjątkowo” — mówi Kaeyra, która podczas występu zagrała również na pianinie.

„Jurorzy byli bardzo mili i motywujący. Fajnie było zobaczyć osoby, które podziwiałam a one teraz mnie wspierają i we mnie wierzą”.

Kaeyra, dziecko polskich imigrantów, zawsze była związana z muzyką. Jej matka, Joanna Szepelawy, przez wiele lat prowadziła szkołę muzyczną w Bartlett.

„Tam dorastałam” – powiedziała Karolina dodając, że zawsze przebywała z mamą w szkole muzycznej. „Moje dzieciństwo było zawsze wypełnione muzyką”.

Już mając 12 lat była wokalistką i basistką zespołu Profusion. Występowała również  w Mastro’s Restaurant w Chicago oraz na wielu chicagowskich festiwalach, m.in. Lollapalooza, Taste of Chicago czy Festival Polonaise. Wykonywała także hymn przed meczami Chicago Bulls, Chicago White Sox czy Windy City Bulls. Widzowie w Polsce mogli Karolinę zobaczyć również podczas Top Of The Top Sopot Festival w 2021 roku.

„Chicago umożliwiło mi naprawdę świetny start  i dało wiele możliwości, za które jestem bardzo wdzięczna” – powiedziała.

Po spędzeniu ostatnich kilku lat na pracy nad głosem i brzmieniem Kaeyra powiedziała, że ​​wierzy, że jest gotowa na następny etap swojej kariery – udział w eliminacjach do „American Idol”.

„Czułam, że jestem gotowa zrobić ten kolejny krok i podjąć to ryzyko” – powiedziała.

Karolina nie może doczekać się powrotu do Chicago, gdzie obejrzy niedzielny odcinek programu. Planuje zorganizować prywatną imprezę dla najbliższych, którzy od dawna są fanami  „American Idol”.

„Wiem, że dla nich to również marzenie” – powiedziała o swojej rodzinie. „Wszyscy znamy ten program, więc naprawdę miło będzie oglądać go w niedzielę razem”.

Zobacz najnowszy odcinek programu „American Idol” na kanale ABC w najbliższą niedzielę, 26 marca o 7:00 wieczorem i przekonaj się, co zdecydują jurorzy. Czy Luke Bryan, Katy Perry i Lionel Richie wręczą Karolinie „złoty bilet”? Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KAEYRA (@kaeyra)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520