-2.5 C
Chicago
piątek, 23 lutego, 2024

Jechał do Białego Domu, aby „zdeptać głowę węża w sercu narodu”. Mężczyzna zatrzymany przez Secret Service

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Mężczyzna z Kansas, który – jak stwierdził – „został poproszony przez Boga do Waszyngtonu D.C., aby zdeptać głowę węża w sercu narodu”, został zatrzymany i oskarżony o groźby wobec prezydenta USA, Joe Bidena.

Mężczyzna, zidentyfikowany w dokumentach sądowych jako Scott Merryman, nazwał prezydenta Joe Bidena „Antychrystem”. Zeznał agentom, że został poproszony przez Boga o „zdeptanie węża w sercu narodu”.

Merryman podobno zaprzeczył, jakoby ten wąż był prezydentem Stanów Zjednoczonych. Podejrzany jechał z Kansas do Maryland, zanim został przechwycony przez Secret Service na parkingu Cracker Barrel 26 stycznia.

Zapytany o to, dlaczego udaje się do Białego Domu, Merryman rzekomo powiedział, że ludzie mają „dosyć podziałów w kraju i wracają do Boga albo idą do piekła”.

Agenci znaleźli przy nim naładowany magazynek Rugera SR1911 kaliber 45, jednak nie miał przy sobie broni. Miał też przy sobie lunetę obserwacyjną.

Merryman rzekomo opublikował serię postów z groźbami wobec prezydenta na swojej stronie na Facebooku w dniach od 25 stycznia do 27 stycznia.

Obecnie mężczyzna przebywa w areszcie śledczym hrabstwa Washington w Hagerstown w stanie Maryland, oczekując na stawienie się w sądzie na poniedziałek.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520