15 C
Chicago
wtorek, 16 kwietnia, 2024

Floryda. 24-latek pociągnął za spust, gdy tańczył na imprezie z bronią. Nie żyje 22-letnia kobieta

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

W środę, 14 lutego, policja z Lauderhill na Florydzie aresztowała 24-letniego mężczyznę pod zarzutem nieumyślnego spowodowania śmierci 22-latki. Sprawca miał „tańczyć z bronią”, kiedy ta przypadkowo wypaliła, a wystrzelony pocisk śmiertelnie ranił młodą kobietę. Jej matka nie wierzy w przypadkowość działania 24-latka.

U.S. Marshals aresztowali w środę 24-letniego Hugo Lazo, który 27 stycznia b.r. był w grupie przyjaciół, będących świadkami śmierci 22-letniej Reginy Vidal. Lazo – według ustaleń śledczych – miał tańczyć z bronią, która incydentalnie wystrzeliła śmiertelnie raniąc 22-latkę.

24-latek uciekł przed przybyciem policji do Newport Condos, znajdującego się przy 2029 NW 46th Ave.

Po aresztowaniu Lazo, matka Reginy Vidal – Rae Marie Vidal – stwierdziła, że nie wierzy w przypadkową śmierć swojej córki. „Niezależnie od tego, czy będzie to dzisiaj, jutro, czy za 10 lat, prawda wyjdzie na jaw, ponieważ nie zamierzam milczeć na ten temat” – zapowiedziała. Stwierdziła, że „ci którzy byli tam tamtej nocy nie mówią całej prawda” i zaapelowała, aby „wzięli odpowiedzialność” za swoje czyny.

„Musimy pociągnąć ich do odpowiedzialności i użyć ich jako przykładu do zmiany, aby żadna inna matka, żaden inny ojciec, żadne inne rodzeństwo, żaden inny dziadek, żaden inny siostrzeniec lub siostrzenica, kuzyn lub najlepszy przyjaciel lub kolega z drużyny nie musiał pochować swojego dziecka” – powiedziała Rae Marie Vidal.

Lazo przebywa bez kaucji w więzieniu Broward Coutny.

Regina jest drugą córką, którą straciła Rae Marie Vidal. Siostra 22-latki popełniła samobójstwo w 2020 roku.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520