11.4 C
piątek, 26 kwietnia, 2024

Dwie bramki Jarosława Niezgody w meczu MLS. Jego Portland Timbers wygrał 3:0

Jarosław Niezgoda zdobył dwie bramki dla Portland Timbers w meczu Major League Soccer przeciwko San Jose Earthquakes (3:0). Polak spędził na murawie 60 minut. Zobacz bramki Jarosława Niezgody w MLS!

Jarosław Niezgoda został zawodnikiem Portland Timbers 30 stycznia. W lipcu były napastnik Legii Warszawa strzelił dwa gole w turnieju MLS is Back, a teraz zdobył swoją trzecią i czwartą bramkę w sezonie regularnym. Na miejsce w pierwszym składzie swojego zespołu Polak może liczyć rzadko, ale mecz z San Jose Earthquakes był koncertowy jego wykonaniu.

Niezgoda strzelił dwa gole po przerwie. Pierwszy po mierzonym uderzeniu głową po dośrodkowaniu z prawego skrzydła, a w drugiej sytuacji wykorzystał ogromne błędy bramkarza i obrońcy.

Polak został zmieniony w 60. minucie. Co ciekawe, w barwach Timbers jeszcze ani razu nie zdarzyło mu się rozegrać całego spotkania.

Pierwsza bramka Jarosława Niezgody:

Drugie trafienie Jarosława Niezgody:

Drużyna Timbers zajmuje drugie miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej Major League Soccer, mając w dorobku 30 punktów, tyle samo co lider Seattle Sounders.