1.3 C
Chicago
piątek, 26 lutego, 2021

Dług na £200 doprowadził do śmierci kobiety. Winowajczyni trafiła do więzienia na 17 lat

Popularne

Rosalind Gray została skazana na 17 lat pozbawienia wolności, po tym jak zepchnęła Lindę Rainey ze schodów. Kłóciły się o dług w wysokości 200 funtów.

60-letnia Linda Rainey zmarła w szpitalu dwa dni po tym, jak doznała urazu głowy w mieszkaniu przy Great Yarmouth, w sierpniu 2019r.

Rosalind Gray (54l.), uznano winną zabójstwa oraz utrudniania pracy wymiaru sprawiedliwości, za co została skazana na 17 lat w więzieniu. To wszystko przez dług w wysokości 200 funtów.

Adriana Lawrencea (55l.), właściciela mieszkania w Great Yarmouth, gdzie doszło do zabójstwa, skazano na 36 miesięcy pozbawienia wolności za utrudnianie pracy wymiaru sprawiedliwości.

Sędzia Stephen Holt, ma nadzieję, że rodzina Pani Rainey poczuje ulgę po zakończeniu rozprawy.

„Powinno być dla Ciebie oczywiste, że zepchnięcie ze schodów kogoś, kto stoi do nich tyłem, niesie za sobą duże ryzyko” – powiedział sędzia do Gray podczas rozprawy.

Gray skazano już wcześniej za podpalenie w 2010r z narażeniem życia mieszkańców budynku. Pomimo wyroku 10 lat pozbawienie wolności, wyszła na wolność po pięciu latach za dobre sprawowanie.

 

photo: www.norfolk.police.uk

PS

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Ostatnio dodane