-2.5 C
Chicago
piątek, 23 lutego, 2024

Diesle nie trują? Oświadczenie Grupy PSA Peugeot Citroen

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Wyniki testów przeprowadzonych przez komisję ekspertów, której przewodniczy francuska minister ekologii, Ségolène Royal potwierdzają brak jakichkolwiek nieprawidłowości dotyczących samochodów Grupy PSA Peugeot Citroën.
Testy przeprowadzone przez UTAC, instytucję wyspecjalizowaną w badaniach i homologacji, miały na celu sprawdzenie zgodności samochodów pod względem emisji zanieczyszczeń.
Uzyskane wyniki potwierdzają zasadność rozwiązań technicznych przyjętych przez PSA Peugeot Citroën w celu oczyszczania spalin.
Już te pierwsze wyniki stanowią potwierdzenie skuteczności działania systemu oczyszczania spalin BlueHDi, który objemuje system SRC (Selective Catalytic Reduction), zainstalowany przed filtrem cząstek stałych (FAP), co pozwala na eliminację tlenków azotu (NOx) emitowanych przez silniki wysokoprężne.
Technologia ta była wprowadzana od końca 2013 roku we wszystkich silnikach wysokoprężnych Euro6 naszej Grupy. Jednocześnie PSA Peugeot Citroën informuje, że francuska Dyrekcja Generalna ds. Konkurencji, Konsumentów i Walki z Oszustwami (DGCCRF) nie zarządziła przeszukiwań w należących do Grupy spółkach.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520