HomeMazowieckie

Brutalne pobicie pracowników “Żabki” na ulicy Chrobrego w Radomiu. Trwa poszukiwanie sprawcy

Brutalne pobicie pracowników “Żabki” na ulicy Chrobrego w Radomiu. Trwa poszukiwanie sprawcy

Do brutalnego pobicia doszło w niedzielny wieczór przed jednym ze sklepów “Żabka” na ulicy Chrobrego w Radomiu. Policja ustala obecnie okoliczności całego zdarzenia, a internauci na własną rękę poszukują sprawcy.

W internecie pojawił się zapis monitoringu, na którym widać całe zdarzenie. Mężczyzna prawdopodobnie zirytował się zamknięciem sklepu i próbował wybić szybę drewnianą paletą, a następnie zaatakował pracowników, którzy wybiegli ze sklepu. Bardzo brutalnie zaatakował jedną z kobiet, kilkukrotnie kopiąc ją w twarz. Jak poinformowała nas Justyna Leszczyńska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Radomiu, trwa obecnie ustalanie przyczyn i okoliczności całego zdarzenia.

 

Do sprawy będziemy jeszcze wracać. Zbulwersowani internauci postanowili jednak działać na własną rękę. Na profilu “Prawdziwy Detektyw” w serwisie Facebook opublikowano prawdopodobny wizerunek sprawcy. Mieszkańcy Radomia wspólnie wymieniają się informacjami, które mają na celu zatrzymanie mężczyzny i oddanie go w ręce organów ścigania.

 

aip

COMMENTS