Błaszczykowski: Atmosfera w zespole jest bardzo dobra i koledzy zdają sobie sprawę ze swoich sił

Błaszczykowski: Atmosfera w zespole jest bardzo dobra i koledzy zdają sobie sprawę ze swoich sił

Piłkarska reprezentacja Polski przygotowuje się do swojego pierwszego meczu na mundialu. Jeden z liderów naszej kadry Jakub Błaszczykowski przekonywał w radiowej Jedynce, że atmosfera w zespole jest bardzo dobra i koledzy zdają sobie sprawę ze swoich sił.
Nie chciał jednak przewidywać, jak daleko polska reprezentacja może zajść na mistrzostwach świata w Rosji. Przyznał, że chciałby wygrywać każdy kolejny mecz i koncentruje się na najbliższym spotkaniu. Jakub Błaszczykowski powiedział, że kadra jest świadoma swojej siły, ale koledzy mają również pokorę i doceniają przeciwników.
“Mamy świadomość, że każdy z przeciwników już po tym, co do tej pory pokazaliśmy, będzie zwracał coraz bardziej na nas uwagę i to jest nieuniknione. Ale po to walczysz, po to wygrywasz kolejne mecze” – podkreślił kadrowicz.
Piłkarska reprezentacja Polski zremisowała wczoraj w Poznaniu w meczu towarzyskim z Chile 2:2. Był to przedostatni sprawdzian naszej kadry przed mistrzostwami świata w Rosji – we wtorek zespół Adama Nawałki zagra w Warszawie z Litwą.

IAR / Jedynka / pp/dwCOMMENTS

WORDPRESS: 0