17.8 C
Chicago
poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Artur Szpilka znów ma walczyć w Krakowie. Pięściarz przeszedł operację ręki

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Szykuje się powrót Artura Szpilki do Tauron Areny Kraków. Według planów promotora Andrzeja Wasilewskiego pięściarz ma stoczyć w ciągu najbliższych miesięcy dwie walki. Pierwsza z nich ma się odbyć jesienią w USA, druga w zimie pod Wawelem.

 

Szpilka, przygotowując się do powrotu na ring, przeszedł zabieg lewej ręki w Carolina Medical Center w Warszawie. – Zajął się nim profesor Igor Rosello, który operował m.in. Roberta Kubicę – powiedział dla ringpolska.pl Andrzej Wasilewski. „Artur czuje się coraz lepiej. Przeszedł operacje ręki. Operował go doktor który „składał” Kubicę, wiec miejmy nadzieję, że tym razem będzie super” – napisała na Facebooku narzeczona Szpilki, Kamila Wybrańczyk.

 

– „Dziękuję za dużo miłych wiadomości od Was, niektóre mu czytam, bo jak wiecie Artur odciął się na chwilę obecną od mediów społecznościowych. Znacie może jakieś fajne książki, które możecie polecić Arturowi do czytania – najlepiej motywacyjne, rozwój osobisty itp.”.

 

To kolejny zabieg ręki, jaki musiał przejść pięściarz z Wieliczki w ostatnich latach. Poprzednie były konsekwencją walki z Deontayem Wilderem w styczniu 2016 roku. W lipcu tego roku „Szpila” ponownie przegrał, tym razem z Adamem Kownackim. Ostatnio zadeklarował w rozmowie z Martinem Lewandowskim z KSW, że stoczy dwie walki, by wrócić do boksu na wysokim poziomie, a jeśli to mu się nie uda, przeniesie się do MMA.

 

 

(AIP)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520