6.7 C
piątek, 26 kwietnia, 2024

Adam Nawałka: Piłkarze są dobrze przygotowani do najbliższych spotkań z Danią i Armenią

Adam Nawałka zapewnia, że polscy piłkarze są dobrze przygotowani do najbliższych spotkań z Danią i Armenią w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w 2018 roku.

Zdaniem selekcjonera naszej reprezentacji, Polacy muszą zaskoczyć przeciwników. „Ważnym czynnikiem jest nasza organizacja gry, zarówno wtedy, gdy posiadamy piłkę, jak i wtedy, gdy ją tracimy. Pracujemy cały czas nad fazą przejściową po stracie piłki” – powiedział trener Nawałka na koferenci prasowej.
Podczas poprzedniego spotkania z Kazachstanem, mimo prowadzenia do przerwy 2 do 0, Polacy ostatecznie zremisowali 2:2. Selekcjoner pytany o przyczyny utraty dwóch punktów, zapewnił, że wyciągnie wnioski z meczu w Astanie. „Te wnioski to gra do ostatniego gwizdka, nie przez 90 minut, konsekwencja w realizacji założeń taktycznych i oczywiście determinacja w działaniach” – dodał selekcjoner polskiej kadry.
Reprezentacja Polski zmierzy się z Danią w najbliższą sobotę (8 października). Trzy dni później zagramy z Armenią. Spotkania odbędą się na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie.