19.3 C
poniedziałek, 6 maja, 2024

4. kolejka Serie A – wyniki

Juventus Turyn przegrał w Mediolanie z Interem 1:2 (0:0) w meczu czwartej kolejki piłkarskiej Serie A.

Mistrzowie Włoch prowadzili od 66. minuty po golu Stephana Lichtsteinera. Dwie minuty później wyrównał Mauro Icardi, a zwycięską bramkę zdobył Ivan Perisic w 78. minucie.
Dobry występ zaliczył Łukasz Skorupski w bramce Empoli – jego zespół bezbramkowo zremisował na wyjeździe z Torino. Roma z Wojciechem Szczęsnym także grała na wyjeździe i przegrała z Fiorentiną 0:1 (0:0) po golu Milana Badelja w 82. Minucie.
Caliagri wygrało 3:0 (1:0) z Atalantą Bergamo, Bartosz Salamon całe spotkanie spędził w rezerwie Caliagri. Na boisko nie wszedł też Thiago Cionek, a jego Palermo zremisowało na wyjeździe z Crotone 1:1 (0:1).
W tabeli prowadzi Napoli – 10 pkt, przed Juventusem – 9 pkt.