HomeUSA

2-miesieczne dziecko zmarło, po tym jak ojciec wyrzucił je przez balkon z 2 piętra

2-miesieczne dziecko zmarło, po tym jak ojciec wyrzucił je przez balkon z 2 piętra

32-letni mieszkaniec Nevady został oskarżony o wyrzucenie swojej 2-miesięcznej córeczki z balkonu z 2 piętra. Podpalił również mieszkanie swojej narzeczonej, zabijając w ten sposób jej psa.

Las Vegas Metro Police Department aresztowała Clarenca Martin Jr. 24 października, po tym jak dopuścił się serii przestępstw, zaczynając na 10000 przecznicy Jeffreys Street, a zakończonej na McCarran International Airport.

Władze dowiedziały się o zbrodniach Martina, po tym jak jeden z sąsiadów zgłosił przypadek przemocy domowej około 3:30AM. W momencie kiedy funkcjonariusze pojawili się na miejscu, Martin rozpoczął ucieczkę białym Mercedesem Benz, który należał do jego narzeczonej.

Martin początkowo obudził swoją narzeczoną kopiąc ją oraz ich dziecko, donosi policja. Kobieta zabrała dziecko i przeniosła się do salonu. Wtedy, jak zeznaje kobieta, Martin zabrał jej dziecko i wyszedł na balkon, po czym wrócił, ale sam z pustymi rękoma.

Matka znalazła dziewczynkę na ziemi, jak donosi policja. Mała nie oddychała po upadku z ~7m. a jeden z sąsiadów starał się wykonać sztuczne oddychanie na dziecku.

Jeden ze świadków widział Martin jak wychodzi z budynku i krzyczy “Płoń ***** płoń. To ci się należy za zdradzanie mnie!”

Dym szybko wypełnił mieszkanie a płomienie zaczęły się rozprzestrzeniać. Siedem innych mieszkań zostało ewakuowanych przez strażaków z Clark County Fire Department. W mieszkaniu znaleziono pudla w klatce, który niestety nie przeżył pożaru.

Policja złapała w końcu Martin na lotnisku. Do tego czasu zdążył uderzyć lub staranować trzy samochody stojąca mu na drodze podczas ucieczki.

Narzeczona mężczyzny powiedziała, że byli ze sobą w związku od czterech lat. Powiedziała policji, że ten powiedział jej o swoich problemach psychicznych, jednak nigdy nie była świadkiem jego napadów, aż do trzech dni przed wypadkiem.

Martin został oskarżony o morderstwo z premedytacją, podpalenie, zabicie zwierzęcia, napad na funkcjonariusza na służbie oraz za nie zatrzymanie się na prośbę policji.

Martin przebywa obecnie na terenie oddziału psychiatrycznego a jego sprawa ma odbyć się w przyszłym tygodniu.

 

 

PS

COMMENTS