17.5 C
Chicago
wtorek, 27 lutego, 2024

14-latek aresztowany w związku z masową strzelaniną na Halloween w Tampa. Miał przy sobie broń

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

W ramach śledztwa ws. strzelaniny podczas obchodów Halloween w Ybor City w Tampie dokonano kolejnego zatrzymania. Tym razem aresztowany został 14-letni chłopak, który usłyszał zarzuty noszenia ukrytej broni palnej.

W wyniku masowej strzelaniny w Ybor City w Tampie, do której doszło podczas obchodów Halloween 29 października 2023 roku zginęły dwie osoby a 16 zostało rannych. Śmierć w strzelaninie ponieśli 20-letni Harrison Boonstoppel i 14-letni Elijah Wilson. Ranni są w wieku od 18 do 27 lat

W ramach śledztwa policja aresztowała 22-letniego Tyrella Phillipsa. Młody mężczyzna usłyszał zarzut morderstwa II stopnia. Według śledczych co najmniej dwie osoby otworzyły ogień podczas strzelaniny.

W czwartek dokonano kolejnego zatrzymania. Niewymieniony z imienia i nazwiska 14-latek miał przebywać w okolicy podczas strzelaniny z 29 października. Chłopiec został zauważony, kiedy sięgał lub trzymał broń palną. Nie ma informacji o tym, czy 14-latek oddał strzały.

Chłopak usłyszał zarzuty nielegalnego noszenia broni palnej.

„Nie ma rozsądnego wytłumaczenia dla 14-latka posiadającego broń palną” – powiedział na konferencji prasowej szef policji w Tampie Lee Bercaw. „Jestem niesamowicie dumny z ciężkiej pracy naszych funkcjonariuszy i detektywów, którzy nadal poświęcają się temu śledztwu, co doprowadziło do kolejnego znaczącego aresztowania w tej sprawie”.

Red. JŁ

(Źródło: New York Post)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520