55-letnia Polka postrzelona w pobliżu lotniska O’Hare. Poszukiwany samochód, którym uciekli sprawcy

55-letnia Polka postrzelona w pobliżu lotniska O’Hare. Poszukiwany samochód, którym uciekli sprawcy

CHICAGO – W czwartek nad ranem, 55-letnia kobieta została okradziona i postrzelona podczas powrotu z pracy do domu w pobliżu lotniska O’Hare.

O godzinie 12:20 w nocy kobieta przebywała przy 5400 Avenue North Chester, gdy podeszło do niej dwóch mężczyzn i zażądało jej torebki – poinformowała policja. Kobieta walczyła z mężczyznami – w trakcie szarpaniny jeden z mężczyzn wyjął broń i postrzelił ją dwukrotnie w brzuch.

Mężczyźni uciekli ze zrabowaną torebką kobiety i wsiedli do czekającego samochodu, prowadzonego  przez trzecią osobę.

Kobieta została zabrana do Lutheran General Hospital w Park Ridge, gdzie została poddana operacji. Jej stan lekarze określają jako „poważny, ale stabilny”.

Policja poszukuje trzech osób, które są podejrzane o dokonanie napadu. Poszukiwany jest także samochód, którym sprawcy odjechali z miejsca przestępstwa. Jest to Audi A5 Lin S5 dwudrzwiowe, kolor ciemno-srebrny/szary/lub grafitowy. Samochód posiada wgniecenie na drzwiach pasażera. Z przodu brak tablic rejestracyjnych. Ktokolwiek mógłby udzielić istotnych informacji, proszony jest o kontakt z Marcinem 773-844-6407 lub z policją district 16.

TS/nbc7, Fot. monitoring

COMMENTS

WORDPRESS: 0