18.1 C
Chicago
czwartek, 18 lipca, 2024

Zdjął prezerwatywę bez wiedzy partnerki. Dostał cztery lata i trzy miesiące więzienia!

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Na cztery lata i trzy miesiące więzienia skazał w czwartek sąd w Londynie 39-letniego mężczyznę, który podczas stosunku seksualnego bez wiedzy partnerki zdjął prezerwatywę. Jak przypomniała policja, takie zachowanie jest formą gwałtu.

Kobieta, która zgłosiła sprawę, zgodziła się na seks z Guyem Mukendim pod warunkiem, że ten użyje prezerwatywy. Jednak podczas stosunku zdjął ją, nie informując o tym partnerki. W wysłanych później do niej wiadomościach mężczyzna ją przepraszał, wyjaśniając, że zrobił to, gdyż dawno nie uprawiał seksu.

Na początku kwietnia sąd uznał Mukendiego, który mieszka w Brixton w południowym Londynie, za winnego, zaś w czwartek wymierzył mu karę czterech lat i trzech miesięcy więzienia.
Londyńska policja metropolitalna przypomniała przy tej okazji, że zdjęcie prezerwatywy w trakcie stosunku bez zgody partnerki jest uważane za formę gwałtu i zaapelowała, aby zgłaszać wszystkie takie sytuacje. Media zauważają, że wyroki w takich sprawach są w Wielkiej Brytanii bardzo rzadkie, bo zwykle takie sytuacje nie są w ogóle zgłaszane.(PAP)

 

bjn/ adj/

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520