9.8 C
Chicago
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Wybryki młodzieży w centrum Chicago. Jedna osoba nie żyje

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Co najmniej dziewięciu nastolatkom postawiono zarzuty za udział w dużym zgromadzeniu podczas którego doszło do zamieszek w sobotę wieczorem w chicagowskiej dzielnicy South Loop. Dwóch nastolatków zostało postrzelonych, jeden z nich zmarł.

 

Około 8 wieczorem w pobliżu South Canal Street i West Roosevelt Road zebrała się duża grupa młodych ludzi. Po tym jak padły strzały, znajdujący się w pobliżu patrol policji znalazł na parkingu banku dwie ranne osoby.

17-latek został postrzelony w klatkę piersiową i szyję. Przewieziono go do szpitala gdzie zmarł. Biuro koronera powiatu Cook podało nazwisko ofiary to Jeremy Smith. Drugi poszkodowany w wieku 15-lat postrzelony został w nogę. Lekarze określili jego stan jako ciężki.

Policja podała, że aresztowano podejrzanego o strzelaninę, na miejscu znaleziono też broń. Departament policji Chicago podał również, że zatrzymano dziewięć osób w wieku od 14 do 18 za udział w sobotnim zgromadzeniu. Postawiono im między innymi zarzuty zakłócania porządku publicznego.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520