15 C
Chicago
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Willie Wilson uzyskał poparcie chicagowskiego radnego, Ray’a Lopeza

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Radny Ray Lopez udzielił poparcia startującemu w wyborach na burmistrza biznesmanowi Willie Wilsonowi. Lopez reprezentujący 15. okręg zrezygnował pod koniec listopada ubiegłego roku z kandydowania na włodarza Wietrznego Miasta.

 

Jest on zarazem jednym z najzagorzalszych krytyków obecnej burmistrz. Lori Lightfoot. Informując o skreśleniu swojego nazwiska z listy kandydatów Lopez argumentował, że postanowił odłożyć własne aspiracje by zawęzić grono kandydatów i zwiększyć na szanse na pokonanie obecnie urzędującej burmistrz, która jego zdaniem prowadzi politykę „destrukcyjną i niebezpieczną dla naszego miasta”.

„Rozwinęliśmy naszą przyjaźń z doktorem Wilsonem i odbyliśmy szereg rozmów, podczas których omówiliśmy rozwiązania problemów nurtujących Chicago. Willie Wilson jest osobą jaką potrzebujemy na fotelu burmistrza: potrafi słuchać i pracować wszystkimi w tym z radnymi” – powiedział Ray Lopez informując o udzieleniu poparcia.

Pierwsza tura wyborów na burmistrza Chicago odbędzie się 28 lutego a drugą wyznaczono na 4 kwietnia. O reelekcję ubiega się Lori Lightfoot.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520