31.5 C
Chicago
wtorek, 21 maja, 2024

W wieku 82 lat zmarł słynny baseballista. Był znany z… zamiany żon z innym zawodnikiem

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

W wieku 82 lat w Arizonie zmarł słynny miotacz Yankees i jedna z gwiazd MLB All-Star Game 1970 – Fritz Peterson. Basebolista zasłynął jednak zupełnie czym innym. Wraz z innym graczem podjęli decyzję o… zamienieniu się żonami.

W latach 1968-1972 Peterson był jednym z czołowych zawodników amerykańskiej ligi baseballowej. Wraz z Yankees trzykrotnie zdobywał pierwsze miejsce w tabeli. W tych latach osiągnął 2,88 ERA, 12. najlepszą ERA w tym okresie.

Peterson był jednak najbardziej znany z tego, że wymienił się rodzinami z innym baseballistą Mike’iem Kekichiem. Podczas wiosennego treningu w 1973 roku obaj postanowili „wymienić się żonami”. Zaczęli jako „swingersi”, a skończyło się wymianą małżeństw.

„Zrobiliśmy to i tak dobrze się razem bawiliśmy, Susanne i ja, Mike i Marilyn, że zdecydowaliśmy: Hej, to jest fajne, zróbmy to jeszcze raz” – powiedział po latach Peterson dla Palm Beach Post w 2013 roku.

„Zrobiliśmy to następnej nocy. Poszliśmy do Steak and Ale w Fort Lee. Mike i Marilyn wyszli wcześniej, a ja i Susanne zostaliśmy, wypiliśmy kilka drinków i zjedliśmy” – relacjonował były już wówczas baseballista. „To była świetna zabawa móc z kimś porozmawiać. Wszyscy czuliśmy to samo. Potem to poszło dalej i w końcu on zakochał się w mojej żonie, a ja w jego” – dodał.

Peterson pozostał w związku z byłą żoną Kekicha do końca życia. Małżeństwo Kekicha i żony Petersona nie potrwało tak długo.

„To jedyna rzecz, o którą mam żal, że im nie wyszło, ponieważ wszyscy myśleliśmy, że wszystko się ułoży” – powiedział Peterson.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520