19.4 C
Chicago
środa, 12 czerwca, 2024

W Illinois rośnie liczba aborcji

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

www.strony.us - Strony Internetowe, Strony Internetowe Chicago Floryda, Pozycjonowanie, Pozycjonowanie stronwww, Pozycjonowanie Stron Chicago Floryda, Reklama Chicago

Illinois odnotowało znaczny wzrost osób przybywających tu z innych stanów na zabieg aborcji. Po tym jak dwa lata temu Sąd Najwyższy USA uchylił wyrok w sprawie Roe v. Wade, Planned Parenthood of Illinois (PPIL) potwierdziło wzrost ogólnej liczby pacjentów poddających się aborcji aż o 47 procent.

 

Rianne Hawkins z PPIL mówi, że w szczególności w przypadku pacjentów spoza stanu liczby te są wyższe. „Liczba pacjentów spoza stanu stanowi prawie jedną czwartą, a wcześniej było to od 3 do 5 procent. To są osoby, przyjeżdżające do Illinois z 41 stanów” – dodała Hawkins.

Przyznała, że PPIL współpracuje w przyjmowaniu pacjentów spoza stanu z innymi, przygranicznymi klinikami między innymi w Waukegan, Flossmoor i Champaign. Hawkins zaznaczyła, że Centrum Zdrowia Carbondale, które zostało otwarte w grudniu, odnotowało największy wzrost pacjentów decydujących się aborcję.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520