21.6 C
Chicago
czwartek, 18 lipca, 2024

Tuż przed narodzinami dziecka wygrali w dwóch loteriach! „Przyjęliśmy to z ulgą”

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Myśleli, że ich życie odmieni się dopiero za kilka tygodni, ale zwrot o 180 stopni nastąpił szybciej, niż się spodziewali. Na kilka dni przed narodzinami ich dziecka para z Florydy wygrała ogromną nagrodę! To jednak nie wszystko, bo… w tym roku już raz wygrali.

Victoria Oakley i John Stanhill przyznali w rozmowie z Florida Lottery, że wygrana była dla nich wielką ulgą. „Byliśmy w stanie w pełni skupić się na byciu nowymi rodzicami, zmniejszając nasze obawy o finanse” – podkreślili.

Jak to zwykle bywa – fortuna uśmiechnęła się do nich przez kompletny przypadek. Na początku tego miesiąca Stanhill  zatrzymał się na stacji benzynowej, gdzie kupił zdrapkę o wartości 50 dolarów.

Po zdemaskowaniu ukrytych pól okazało się, że jest to zwycięski kupon o wartości 1 miliona dolarów!

„To po prostu nie mogło się zdarzyć w lepszym czasie” – powiedział Stanhill, 46-letni mieszkaniec Jacksonville.

Fortuna najwyraźniej sprzyja Victorii i Johnowi, bo to już ich druga wygrana na loterii w tym roku. Wcześniej wygrali „duże pieniądze” w grze the 500X Cash. Nie jest jasne, ile wówczas zgarnęli.

Obie wygrane padły w odstępie zaledwie trzech tygodni.

„Byliśmy w stanie założyć fundusz na studia dla naszego dziecka i planujemy spłacić kredyty studenckie” – powiedziała para. „Jesteśmy zachwyceni wszystkim, co się wydarzyło!” – dodają szczęśliwcy z Jacksonville.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520