15 C
Chicago
wtorek, 27 lutego, 2024

Trevor Reed wraca do Teksasu. Politycy wydali oświadczenia w związku z uwolnieniem weterana

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Prawodawcy z całego Teksasu wydali oświadczenia w sprawie uwolnienia Trevora Reeda, weterana piechoty morskiej USA, który został zwolniony z rosyjskiego więzienia w ramach wymiany więźniów wynegocjowanej przez administrację Bidena.

Podczas pobytu w więzieniu, Reed był osadzony w odosobnieniu i nie wolno mu było dzwonić do rodziny ani otrzymywać niczego z domu, co skłoniło go do rozpoczęcia strajku głodowego w listopadzie, zgodnie z oświadczeniami jego rodziny.

„Mój wyborca ​​Trevor Reed, Teksańczyk i weteran piechoty morskiej USA, został zwolniony z rosyjskiego więzienia po tym, jak był przetrzymywany przez 985 dni jako więzień polityczny” – powiedział reprezentan August Pfluger. „Rodzice Trevora, Paula i Joey Reedowie z Granbury w Teksasie, byli niestrudzonymi orędownikami uwolnienia syna i nie wyobrażam sobie ulgi, jaką odczuwają. Reedowie przeżywają od dwóch i pół roku koszmar, walcząc o uwolnienie syna… Nie mogę się doczekać, aby powitać Trevora bezpiecznie w domu.”

„Negocjacje, które pozwoliły nam sprowadzić Trevora do domu, wymagały trudnych decyzji, których nie lekceważę” – powiedział prezydent Joe Biden o wyborze wymiany Reeda za Konstantina Jaroszenkę, rosyjskiego pilota skazanego na 20 lat więzienia federalnego za spisek w celu przemytu kokainy do USA.

Trevor Reed odsiadywał wyrok dziewięciu lat więzienia wydany w 2020 roku za to, że będąc pod wpływem alkoholu naraził życie dwóch policjantów w Moskwie. Były żołnierz nie przyznał się do winy, a orzeczenie określił jako „wyraźnie polityczne”.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520