21 C
Chicago
wtorek, 16 lipca, 2024

Teksas: W nocy ceny paliw poszybowały w górę. W El Paso tankują już za 4,54 USD

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Po nocnym wzroście średnia stanowa cena benzyny w Teksasie osiągnęła pułap 4,34 USD za galon benzyny – według American Automobile Association (AAA), właściciela Texas Weekend Gas Watch.

To o osiem centów więcej niż w ubiegły czwartek i 1,63 dolara więcej za galon w porównaniu z tym samym dniem w zeszłym roku, według AAA. Skokowy wzrost ma miejsce zaledwie tydzień po tym, jak ceny benzyny nieznacznie spadły tuż przed Weekendem Dnia Pamięci (Memorial Day Weekend).

Nie wszędzie jest jednak… tak tanio! Znacznie więcej trzeba zapłacić za paliwo w większych miastach. Od czwartku średnia cena zwykłego benzyny bezołowiowej w Dallas wynosi 4,44 USD za galon, podał AAA. To druga najwyższa średnia w stanie. Najwyższą odnotowaną cenę ​​można znaleźć w El Paso, mieście, w którym benzyna kosztuje średnio 4,54 USD za galon.

Średnia krajowa cena za galon zwykłej benzyny bezołowiowej wynosi 4,71 USD, co jest najwyższą ceną kiedykolwiek odnotowaną przez AAA. Według AAA jest to o 11 centów więcej w porównaniu do tego dnia w zeszłym tygodniu i 1,67 dolara więcej niż cena za galon w tym samym czasie w zeszłym roku.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520