-0.6 C
Chicago
środa, 28 lutego, 2024

Szokujące nagranie z Meksyku! Setki migrantów na pociągu zmierzającym do USA [VIDEO]

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

W tym tygodniu do sieci trafiły szokujące nagranie z Meksyku. Na jednym z nich widać pociąg towarowy, na którego wagonach setki nielegalnych imigrantów podróżują w stronę południowej granicy USA.

W ostatnim czasie kilka sektorów U.S. Customs and Border Protection ogłosiło zwiększenie liczby przechwyceń nielegalnych imigrantów, próbujących wedrzeć się na terytorium Stanów Zjednoczonych.

Sytuacja w tych rejonach – chodzi o sektory w Teksasie i Arizonie – jest tak poważna, że w kilku portach granicznych zawieszono procesy kontroli pojazdów wjeżdżających do USA, aby przekierować personel do przechwytywania migrantów, którzy tłumnie przedzierają się przez granicę.

Ikoną niesłabnącego od miesięcy albo wręcz nasilającego się kryzysu migracyjnego stało się w tym tygodniu nagranie z Meksyku. „Migranci jechali na dachu pociągu BNSF Railway w środkowym Meksyku, gdy odjeżdżał z Irapuato, Guanajuato, około 200 mil na północny zachód od Mexico City” – podają media. „Trasa pociągu prowadzi stamtąd do Torreon, Monterey, a następnie Piedras Negras, miasta granicznego naprzeciwko Eagle Pass w Teksasie”.

W sektorze Tucson w Arizonie odnotowano w tym tygodniu najwyższą tygodniową liczbę nielegalnych przekroczeń granicy w historii!

Red. JŁ

(Źródło: State of The Union)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520