12.9 C
Chicago
czwartek, 22 lutego, 2024

Strzały w galerii na Florydzie! Zawinił… bałagan w damskiej torebce?

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

W centrum handlowym na środkowej Florydzie miało dojść do strzelaniny. Przynajmniej takie zgłoszenie odebrali zastępcy z Biura Szeryfa Hillsborough County. Okazało się, że doszło do niefortunnego wypadku. Okazało się, że broń wystrzeliła „sama”… w torebce jednej z klientek galerii.

Do zdarzenia doszło w centrum handlowym Brandon Town Center na przedmieściach Tampy. Zastępcy odpowiedzieli na zgłoszenie ok. godz. 15:24 EDT – podaje Tampa Bay Times.

Będąc na miejscu zastępcy udali się do pomieszczenia ochrony, gdzie obejrzeli nagrania z monitoringu. Według Według WFLA-TV – na nagraniu było widać kobietę, mężczyznę i dwoje dzieci odbierających jedzenie w restauracji Charley’s Cheesesteak.

Po dokładnym przeanalizowaniu materiału w monitoringu zastępcy doszli do wniosku, że broń wystrzeliła wewnątrz torebki kobiety. Kiedy sięgała po coś do torebki, musiała przypadkowo naruszyć odbezpieczona broń, co musiał spowodować nacisk na mechanizm spustowy.

Według Times – klienci strefy gastronomicznej rozbiegli się po centrum handlowym, uciekając na zewnątrz. Wraz z nimi kobieta, która była winna całego zamieszania.

Jak podaje WFLA – nie zgłoszono żadnych obrażeń. Kobieta oraz jej broń została znaleziona przez zastępców. Nie ma informacji o tym, aby pojawił się przeciwko niej akt oskarżenia.

Sytuacja wywołała duże nasycenie organów ścigania wewnątrz i w okolicy centrum handlowego. W sobotę galeria została zamknięta. Wróciła do normalnego działania dopiero w niedzielę.

„Każdego dnia nasi zastępcy narażają swoje życie, aby chronić nasze społeczności i dzisiaj nie było inaczej” – powiedział w oświadczeniu szeryf powiatu Hillsborough Chad Chronister. „Poświęcenie naszej agencji i szybka reakcja na ten incydent pokazuje nasze zaangażowanie w zapewnienie bezpieczeństwa i dobrobytu naszych obywateli”.

Red. JŁ

(Źródło: WSOC.tv, WFLA-TV, Tampa Bay Times)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520