-0.8 C
Chicago
środa, 28 lutego, 2024

Sprawczyni morderstwa z hotelu w Oakbrook Terrace usłyszała zarzuty

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Mieszkanka Naperville została oskarżona o zastrzelenie 34-letniego mężczyzny w hotelu w Oakbrook Terrace. Biuro prokuratora powiatu DuPage poinformowano, że zarzut morderstwa pierwszego stopnia postawiono 51-letniej Latrice Phillips.

 

Kobieta zastrzeliła Calvina Truitta. Departament policji Oakbrook Terrace został wezwany w sobotę około 8:30 wieczorem do hotelu Hilton Suites przy 10 Drury Lane.  Na miejscu funkcjonariusze znaleźli mężczyznę z dwoma ranami postrzałowymi. Zabrano go do szpitala, gdzie lekarze stwierdzili zgon.

Dalsze dochodzenie wykazało, że Phillips wdała się w kłótnię jedną z osób z grupy, którą podobno znała, na basenie hotelowym. Truitt wraz ze znajomymi opuścił basen i wsiadł do hotelowej windy. Phillips podążyła za Truittem i jego grupą do windy. Kiedy drzwi windy otworzyły się na siódmym piętrze, wybuchła bójka.

Phillips wyciągnęła pistolet i strzelił trzy razy, trafiając Truitta. Następnie uciekła z miejsca zdarzenia i wróciła do swojego pokoju hotelowego, a wkrótce potem została aresztowana. Podczas zatrzymania policjanci odzyskali pistolet, z którego padły strzały.

Rozprawę wstępną Latrice Phillips wyznaczono na 4 stycznia.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520