18.4 C
Chicago
piątek, 6 czerwca, 2025

Ścigany przez policję przestępca schronił się w jednym z domów rodzinnych. Policja udostępniła nagranie (VIDEO)

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

W Deer Valey, w Arizonie, doszło do dużego pościgu, w którym uczestniczył śmigłowiec policyjny oraz psy tropiące. Uciekający przestępca schronił się w jednym z domów, gdzie przebywały trzy osoby. Policja z Phoenix udostępniła 21 maja nagranie z kamery na mundurze funkcjonariusza, która zarejestrowała, jak funkcjonariusze ewakuują trzy mieszkające w domu osoby.

18 maja policjanci z Phoenix ścigali przestępcę, uciekającego samochodem. Podejrzany w pewnym momencie opuścił auto i kontynuował ucieczkę na piechotę, przeskakując przez okoliczne podwórka. Na plecach czuł jednak powiew, powodowany przez śmigłowiec policyjny, dzięki czemu funkcjonariusze cały czas znali lokalizację uciekającego. Na jednym z podwórek, podejrzany wszedł do domu, gdzie przebywało akurat trzech mieszkańców.

Nagranie z kamery przedstawia akcję ewakuacyjną mieszkańców domu – kiedy uciekający przestępca cały czas przebywał w tym samym domu. Kiedy policjanci weszli do budynku, znaleźli ściganego, który schronił się… pod łóżkiem.

Nikt nie odniósł obrażeń.

Red. JŁ

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

👇 P O L E C A M Y 👇

Koniecznie zobacz nowy Polonijny Portal Społecznościowy "Polish Network v2,0"