11.5 C
Chicago
czwartek, 22 lutego, 2024

Rozbił największą kumulację od ponad dekady! Mężczyzna z Kalifornii wygrał 82 mln dolarów

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Łut szczęścia sprawił, że mężczyzna z Kalifornii wygrał główną nagrodę w grze SuperLotto Plus, rozbijając największą kumulację od ponad dekady – jego kupon był warty 82 miliony dolarów.

Według California Lottery zwycięski kupon został zakupiony 5 sierpnia w Spring Valley Market w Victorville. Szczęśliwcem, któremu udało się wylosować zwycięskie liczby okazał się być M. Shadoian.

Przez prawie dziewięć miesięcy nikt inny nie zdobył głównej nagrody, toteż kumulacja stawała się coraz większa a stawka wygranej rosła.

California Lottery przekazała, że Shadoian odmówił wszelkich komentarzy odnośnie wygranej i pragnie zachować anonimowość.

Wygranym jest nie tylko on, ale także sklep Spring Valley Market, w którym mężczyzna zakupił szczęśliwy kupon. W ramach premii za sprzedaż zwycięskiego losu lokal otrzymał od California Lottery 410 tys. dolarów!

Zwycięzcami są także kalifornijskie dzieci. W wyniku 9-miesięcznej kumulacji ze sprzedaży kuponów udało się pozyskać 88,4 miliona dolarów w ramach akcji wsparcia edukacji publicznej, którą w ramach misji społecznej realizuje California Lottery. Z każdego dolara zarobionego przez loterię ze sprzedaży losów SuperLotto Plus, 40 centów przeznaczane jest właśnie na ten cel.

Red. JŁ

(Źródło: USA Today)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520