32.5 C
Chicago
sobota, 22 czerwca, 2024

Rekin zrzucił surfera z deski. Plażę w San Clemente zamknięto na cały Memorial Day

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Dwumilowy odcinek plaży w Kalifornii został zamknięty po z pozoru groźnym incydencie, do którego doszło blisko brzegu. Pływający na wodzie surfer został w pewnym momencie zrzucony z deski przez rekina.

Dwumilowy odcinek plaży w San Clemente pozostał zamknięty przez całe święto Memorial Day z powodu agresywnego zachowania rekina.

Pewien surfer zgłosił, że w wodzie grasuje niebezpieczna ryba ok. godziny 20:00 w niedzielę. Rekin miał wcześniej zrzucić mężczyznę z deski surfingowej.

Rzecznik San Clemente Marine Safety Sean Staubenbaur przekazał, że surfer zobaczył w pewnym momencie płynący w jego kierunku, ciemny obiekt. Po chwili był już w wodzie, ale zdołał uniknąć konfrontacji z rekinem.

Przez następne 24 godziny plażowicze mogli jedynie wylegiwać się na piasku. Ratownicy ostrzegali jednak, aby nie wchodzić do wody co najmniej do godziny 20:00 w poniedziałek.

Zauważanie w wodzie dużego rekina o długości 10 stóp (3 metrów) lub większego wymaga zamknięcia plaży na kilka godzin. Z kolei każdy odnotowany przypadek agresywnego zachowania rekina wymaga zamknięcia plaży na 24 godziny.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520