15 C
Chicago
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Rebranding Twittera to dla niego katastrofa! Neon „X” miga mu prosto do sypialni. „To moje nowe życie”

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Kilka dni temu Elon Musk ogłosił rebranding znanej platformy społecznościowej Twitter. Od kilku dni medium społecznościowe nazywa się „X”. W ramach rebrandingu zdemontowano już stare logo z budynku siedziby głównej firmy, po czym zainstalowano nowe. Okoliczni mieszkańcy nie są zachwyceni nagłą przemianą – pulsujący neon z wielką literą „X” powoduje, że dostają szału!

Jeden z mieszkańców, zamieszkujący budynek naprzeciwko siedziby Twittera/X, opublikował na platformie wideo, przedstawiające nowe logo platformy, zainstalowane na budynku w San Francisco. To pulsujący, świecący neon w kształcie litery „X”.

„Wyobraź sobie ten pieprzony znak X naprzeciwko twojej sypialni” – napisał Christopher Beale, lokalny dziennikarz, który zajmuje mieszkanie naprzeciwko siedziby Twittera/X. „Już nie musisz sobie wyobrażać. To jest teraz moje życie” – dodał.

Beale nie jest jedynym, któremu neon przeszkadza. Miasto San Francisco złożyło skargę i wszczęło dochodzenie w sprawie gigantycznego znaku „X” na budynku siedziby firmy. Urzędnicy miejscy twierdzą, że zastąpienie liter lub symboli na budynkach lub wzniesienie znaku na jednym z nich wymaga pozwolenia – z uwagi na zagospodarowanie przestrzenne oraz względy bezpieczeństwa.

Red. JŁ

(Źródło: Daily Mail)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520