20.7 C
Chicago
środa, 24 lipca, 2024

Radny zamieszkał w namiocie. To jego sposób na walkę z przestępczością w Chicago

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Radny z południowej dzielnicy Chicago planuje spać pod namiotem, dopóki problem przestępczości w jego okręgu nie zostanie rozwiązany. Od piątku radny David Moore z 17. okręgu koczuje na działce przy 73rd Place i Racine w dzielnicy Englewood.

 

Powiedział, że przestępczość narasta w jego okręgu od pięciu lat, ale – jak to określił- „czarę goryczy” przepełniła strzelanina na początku tego miesiąca, w której zginął 18-letni Trinity Boswell.

„To właśnie apel mieszkańców, skłonił mnie do podjęcia tej akcji. My wszyscy mamy dość strzelanin w których ginie coraz więcej młodych ludzi” – powiedział Moore. Radny dodał, że chce przyczynić się do zamknięcie rynku narkotykowego, który więzi mieszkańców w ich domach. Zaznaczył, że ten handel narkotykami w ostatnim czasie doprowadził do co najmniej trzech morderstw.

Koczujący w namiocie Moore w sobotę sam musiał się chować, ponieważ na pobliskiej ulicy doszło do strzelaniny. Z kolei w poniedziałek rano w tym rejonie postrzelonych zostało 7 osób. Była to druga masowa strzelanina w ciągu zaledwie paru godzin w Chicago.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520