21.1 C
Chicago
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Radny krytykuje Prezydenta za opieszałość w sprawie kryzysu migracyjnego

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Ostre słowa pod adresem prezydenta Joe Bidena wypowiedział chicagowski radny Raymond Lopez. Zdaniem Demokraty, prezydent USA nie powinien chwalić się swoimi osiągnięciami, skoro nie potrafi poradzić sobie z kryzysem migracyjnym dotykającym również Wietrzne Miasto.

Słowa krytyki zostały wypowiedziane w dniu, kiedy Joe Biden zachwalał swoją ustawę o infrastrukturze i miejscach pracy o wartości biliona dolarów w fabryce budującej stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Raymond Lopez domaga się od prezydenta naprawienia „zepsutego systemu imigracyjnego”, który spowodował napływ osób ubiegających się o azyl do miasta. Demokrata podkreśla, że administracja w swoim samozachwycie zapomina o kosztach, jakie ponosi Chicago.

„Przestań mówić o Bidenomics. Przestań mówić o wszystkich wspaniałych rzeczach, które rzekomo zrobiłeś dla tego stanu, ponieważ patrzę na 12 000 osób, które trzeba wykarmić, a o których administracja prezydenta całkowicie zapomniała!” – mówił Lopez w telewizji FOX.

Radny podkreślił, że rachunek za utrzymanie migrantów będzie opiewał na kilkaset milionów dolarów. Zarzucił administracji Bidena brak jakiegokolwiek planu przeciwdziałania zjawisku nielegalnej migracji, a także planu wsparcia miast, które udzielają schronienia azylantom. Zdaniem Lopeza, pod rządami administracji Bidena zbyt wiele osób ubiegających się o azyl pozostaje w kraju na czas nieokreślony, gdy deportacja byłaby bardziej rozważnym działaniem.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520