14.9 C
Chicago
sobota, 18 maja, 2024

PZPN: Oba towarzyskie mecze przed Euro na PGE Narodowym

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Oba towarzyskie mecze piłkarskiej reprezentacji Polski przed mistrzostwami Europy, 7 czerwca z Ukrainą i trzy dni później z Turcją, odbędą się na PGE Narodowym w Warszawie – poinformował w środę PZPN.

„Możemy oficjalnie potwierdzić, że oba towarzyskie spotkania (…) z Ukrainą (07.06) oraz Turcją (10.06) odbędą się na PGE Narodowym. Takie rozwiązanie odpowiada potrzebom zgłoszonym przez selekcjonera Michała Probierza” – przekazano w komunikacie PZPN.

Federacja podziękowała jednocześnie władzom PGE Narodowego „za ich przychylność, która pozwala stworzyć idealne warunki przygotowań dla reprezentacji przed Euro 2024”.
Początek meczów z Ukrainą i Turcją o godz. 20.45. To będą ostatnie sprawdziany kadry Probierza przed wylotem do Niemiec. Biało-czerwoni zameldują się w swojej bazie w Hanowerze 11 czerwca w godzinach popołudniowych. Następnego dnia przeprowadzą pierwszy trening.
W rozpoczynającym się 14 czerwca turnieju zmierzą się w grupie D kolejno: 16 czerwca z Holandią w Hamburgu, pięć dni później z Austrią w Berlinie, a 25 czerwca z Francją w Dortmundzie.(PAP)

bia/ pp/

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520