9.8 C
Chicago
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Przygotowania do Święta Dziękczynienia — Losowanie indyków na stacjach radiowych

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Fundacja Dr. Willie Wilsona rozpoczęła szeroko zakrojoną akcję pomocy potrzebującym mieszkańcom aglomeracji chicagowskiej poprzez losowanie indyków na Święto Dziękczynienia na antenach wybranych stacji radiowych.

Program „Radio dla Ciebie – Polski FM 92.7 został zaproszony do uczestnictwa w tej akcji charytatywnej, która rozpoczęła się 14 listopada i potrwa aż do 23 listopada.

 Ta inicjatywa na Święto Dziękczynienia odbywa się we współpracy z wieloma stacjami radiowymi: w języku angielskim, hiszpańskim, polskim oraz we współpracy z różnymi supermarketami w rejonie Chicago: między innymi w kilku polonijnych supermarketach, w pojedyńczych lokalizacjach: Montrose Deli, Rich’s Deli, Shop &  Save oraz w innych, amerykańskich sieciach sklepowych. Indyki będą losowane na antenie.

Celem Fundacji dr Wilsona jest pomoc rodzinom, osobom, które zmagają się z tym, aby kupić wystarczającą ilość jedzenia na swoje stoły na Święto Dziękczynienia. Poproszono mnie, abym wspierał akcję w języku polskim, inni dziennikarze robią to w języku angielskim, hiszpańskim. To zaszczyt wspierać tak szlachetną sprawę. Oto link do wywiadu.  

Nagrano już wersje językowe po angielsku i po hiszpańsku, które będą transmitowane w wielu miejscach. Oto koledzy z latynoskich mediów.

Dr. Willie Wilson odwiedził w miniony weekend Radio dla Ciebie – Polski FM 92.7 wraz Dr. Shando Valdezem, gdzie rozmawialiśmy o akcjach charytatywnych, o jego planach w najbliższych  tygodniach związanych z kandydowaniem na burmistrza miasta Chicago.

Fundacja dr Wilsona planuje rozdawać także kupony po 50 dolarów każdy, na benzynę na wybranych stacjach benzynowych w różnych miastach: jak Chicago, Illinois; Gary, Indiana. Następna akcja rozdawania kuponów na benzynę odbędzie się w sobotę 19 listopada o godzinie 7 rano. Więcej informacji o miejscach akcji poniżej.

 

 

Niech Bóg nadal nas błogosławi, abyśmy mogli pomagać innym. W każdym miejscu przed czasem startu będą się ustawiać kolejki. 50 USD za pojazd będzie prowadzony aż do wyczerpania funduszy” – czytamy w komunikacie prasowym Fundacji.

Fundacja Dr. Wilsona prowadzi działalność charytatywną od kilku dekad w Chicago, na przedmieściach, w stanie Illinois, Indianie, także w innych stanach USA i w innych krajach.

Na przestrzeni lat widzieliśmy tysiące osób, które skorzystały z inicjatyw charytatywnych Fundacji Dr. Willie Wilsona i słyszeliśmy poruszające serce podziękowania od wdzięcznych ludzi, którzy zmagają się z różnymi wyzwaniami życiowymi.

Takie praktyczne inicjatywy wychodzą na wprost ludziom podczas „Narodowego Tygodnia Podnoszenia Świadomości w Zapobieganiu Problemom Głodu i Bezdomności” w USA.

Często widzimy ogromne potrzeby ludzkie. Ciężko pracujemy z naszymi zespołami w celu zapewnienia mieszkań, zmniejszenia bezdomności i zmniejszenia głodu poprzez dostarczanie programów żywnościowych, kierując ludzi do różnych programów rządowych i społecznych.

Akcja losowania indyków przed Świętem Dziękczynienia na antenach wybranych stacji radiowych, to dodatkowy sposób podnoszenia świadomości na temat tego jak pomagać innym, zmniejszyć problem głodu, z którym boryka się wiele rodzin, na obszarze aglomeracji chicagowskiej i w amerykańskim społeczeństwie.

Dr. Willie Wilson ubiega się także o urząd burmistrza miasta Chicago. We wtorek, 15 listopada odbędzie się spotkanie wyborcze z Dr. Willie Wilsonem w Fundacji Kopernikowskiej w Chicago. Spotkanie ma charakter otwarty. On sam finansuje kampanię wyborczą. Organizatorzy zachęcają do dobrowolnych datków, tyle na ile kogos stać, aby wesprzeć jego kandydaturę.

Kongres Poloniii Amerykańskiej na stan Illinois ma udzielić Wilsonowi w czasie tego spotkania oficjalnego poparcia w kandydowaniu na burmistrza Wietrznego Miasta. Wybory na burmistrza odbędą się w lutym 2023 roku. Do  tematu wyborów będziemy często powracać w nadchodzących tygodniach.

Tekst i zdjęcia @ Andrzej Mikołajczyk

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520