5.4 C
Chicago
piątek, 9 maja, 2025

Protest w przeddzień wyprzedaży w Amazon

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Postulaty i żądania podwyżki płac podnosili pracownicy magazynu Amazona w Joliet. Przed siedzibą firmy odbył się protest.

Podwyżka powinna, zdaniem pracowników osiągnąć poziom 25 dolarów za godzinę. Wśród postulatów jest również wzmocnienie polityki bezpieczeństwa i higieny pracy.

Władze Amazona podchodzą do protestu spokojnie. Jak przekazał w oświadczeniu rzecznik firmy, trwają prace nad zwiększeniem wynagrodzeń pracowników – na ten cel przeznaczono w przyszłym roku miliard dolarów. Zapewnił również, że gigant handlu on-line szuka kolejnych sposobów na poprawę atmosfery pracy.

Demonstracja pracowników zbiega się w czasie z rozpoczęciem wyprzedaży Prime Day. Magazyn w Joliet jest największym tego typu w Illinois.

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

👇 P O L E C A M Y 👇

Koniecznie zobacz nowy Polonijny Portal Społecznościowy "Polish Network v2,0"