21.8 C
Chicago
sobota, 25 maja, 2024

Pielęgniarz skazany na śmierć. Zabijał… bo chciał mieć więcej nadgodzin na OIOM-ie

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Ława przysięgłych hrabstwa Smith w Teksasie obradowała dwie godziny przed skazaniem byłego pielęgniarza na karę śmierci. Swoim życiem odpowie za śmierć 4 pacjentów po operacjach serca, których zamordował, wstrzykując im do tętnic powietrze. Zabił… bo chciał mieć więcej nadgodzin z pacjentami na OIOM-ie.

Sąd orzekł – 37-letni William George’a Davis został skazany na śmierć. Wyrok został ogłoszony tydzień po tym, jak ława przysięgłych uznała Davisa winnym zarzucanych mu czynów. Davis zabił czterech pacjentów w szpitalu Tylera w 2017 i 2018 roku. John Lafferty, Ronald Clark, Christopher Greenway i Joseph Kalina cierpieli na niewyjaśnione problemy neurologiczne i zmarli podczas rekonwalescencji po operacjach serca, w szpitalu Christus Mother Frances.

Motywy, jakimi kierował się Davis mogą zszokować. Chodziło o pieniądze… A właściwie o nadgodziny. W rozmowie telefonicznej do swojej byłej żony Davis – pielęgniarz na oddziale intensywnej terapii kardiologicznej szpitala – powiedział, że znajdzie sposób na przedłużenie pobytu pacjentów na OIOM-ie, aby mógł przepracować więcej nadgodzin i zarabiać więcej pieniędzy.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520