11.8 C
Chicago
środa, 28 lutego, 2024

Para z Florydy aresztowana za znęcanie się nad zwierzętami. Na posesji mieli ich ponad setkę!

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Para z Florydy została aresztowana za znęcanie się nad zwierzętami, których na ich posiadłości była ponad setka! Zatrzymanie podejrzanych nastąpiło po 4-miesięcznym śledztwie – podaje Biuro Szeryfa Citrus County.

66-letni Faustino Alfredo Valladares i 46-letnia Patricia Maria Villadamigo zostali aresztowani pod zarzutem okrucieństwa wobec zwierząt. Policjanci dokonali zatrzymań w ramach „Operacji Rescue Thor” po 4 miesiącach śledztwa.

31 lipca policjanci zajmujący się przestępczością wobec zwierząt rozpoczęli dochodzenie w sprawie okrucieństwa i zaniedbania w jednym z domów na terenie Inverness. Podczas przeszukania posesji znaleziono w sumie Podczas przeszukania posesji znaleziono 18 psów, 11 szczeniąt i 73 różne gatunki ptactwa, z których jednego ptaka znaleziono martwego. Według śledczych zwierzęta cierpiały z powodu zaniedbań, których dopuszczali się Valladares i Villadamigo.

Policjanci ustalili również, że wszystkie psy będące w posiadaniu pary nie miały aktualnych szczepień, a kobieta i mężczyzna nie posiadali licencji na hodowlę, która jest wymagana przez rozporządzenie Citrus County przy posiadaniu 10 lub więcej psów.

Wszystkie zwierzęta trafiły pod opiekę Citrus County Animal Services.

Red. JŁ

(Źródło: Fox News)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520