26 C
Chicago
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Nie takich kajdanek się spodziewał. Dyrektor szkoły chciał umówić się z prostytutką, trafił na detektywa

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Najbardziej prymitywne potrzeby 43-letniego dyrektora teksańskiego high school nie zostały tej feralnej nocy zaspokojone – a przynajmniej nie poprzez intymny kontakt z drugą osobą. Mężczyzna nie spodziewał się, że umawiając się z atrakcyjną kobietą na „kilka odpłatnych miłych chwil”, stanie się jednym z głównych bohaterów „Operacji Niegrzeczna Lista”, prowadzonej przez lokalne organy ścigania.

FOX 26 Houston informuje o aresztowaniu 43-letniego Jamesa Briana Shillingburga, dyrektora Clements High School, placówce należącej do Niezależnego Okręgu Szkolnego Fort Bend w Teksasie.

Jak przekazał z-ca prokuratora okręgowego Fort Bend Wesley Wittig – zarzuty nie zostały jeszcze Shillingburgowi postawione, jednak wiadomo już z przekazów medialnych i informacji prasowych, co dyrektor ma rzekomo na sumieniu.

„Przeanalizujemy to i upewnimy się, że dowody są wystarczające, a jeśli tak, to postawimy sprawę przed wielką ławą przysięgłych i poprosimy o akt oskarżenia” – powiedział Wittig. „Jeśli nie, odrzucimy go i będzie po sprawie”.

Co tak właściwie się stało? Zgodnie z dokumentacją sądową – detektyw z Biura Szeryfa Fort Bend County prowadziła akcję zakupu kontrolowanego w ramach „Operacji Niegrzeczna Lista”. Operacja miała na celu „identyfikację i aresztowanie nabywców usług seksualnych, aby w następstwie zmniejszyć popyt na nierząd w pobliżu hotelu Missouri City”.

Shillingburg umówił się w pokoju hotelowym z detektywem pod przykrywką, korzystając z danych kontaktowych, umieszczonych w internetowym anonsie. Shillingburg miał zgodzić się na uczestnictwo w „perwersyjnym stosunku seksualnym” po zapłaceniu 90 dolarów.

Do niczego nie doszło. Shillingburg zatrzymał gotówkę, a w gratisie dostał jeszcze „bransoletki”. 43-latek został aresztowany na miejscu, kiedy okazało się, że prostytutka, z którą się umówił, to w rzeczywistości zastępca szeryfa.

Administracja Fort Bend ISD przekazała w rozmowie z Fox News Digital, że na czas dochodzenia dyrektor został zawieszony w pełnieniu obowiązków. Sąd wyznaczył kaucję na 5000 dolarów. Shillingburg uiścił opłatę przed opuszczeniem aresztu we wtorek wieczorem.

Red. JŁ

(Źródło: Fox News)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520