10.6 C
Chicago
niedziela, 1 czerwca, 2025

Mieszkaniec Illinois kupił zdrapkę za 30 dolarów i wygrał 3 miliony!

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Mieszkaniec Illinois wzbogacił się o 3 miliony dolarów. Fortunę przyniosła mu zdrapka za 30 dolarów „Cash is King”. Sprzedano ją w sklepie spożywczo-monopolowym przy 5001 St. Charles Rd. w Bellwood.

 

„Zdrapałem kupon jeszcze w sklepie ” – powiedział mężczyzna, który zdecydował się nie ujawniać swojego nazwiska i mówi o sobie King of Cash. „Myślałem, że źle zobaczyłem i dałem kasjerowi do sprawdzenia zdrapkę a on mi pogratulował i potwierdził wygraną” – dodał. Przyznał, że serce mu szybko biło i wciąż nie mógł uwierzyć w swoje szczęście. Mężczyzna za wygraną zamierza spłacić kredyt hipoteczny i kupić samochody dla żony i syna.

W tym roku w Illinois sprzedano ponad 37 milionów zdrapek stanowej loterii, za które wypłacono nagrody na kwotę prawie 972 milionów dolarów.

A skoro o milionach mowa to w ciągu najbliższych dwóch dni można wygrać ponad pół miliarda dolarów. Jeszcze dziś losowanie w Powerball z pulą 174 miliony dolarów. Także dziś mieszkańcy Illinois mogą próbować szczęścia w Lotto w którym kumulacja wynosi już 8 milionów dolarów. Jeszcze więcej do wygrania jest w Mega Millions bo 374 miliony dolarów. Najbliższe losowanie już jutro.

 

BK

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

👇 P O L E C A M Y 👇

Koniecznie zobacz nowy Polonijny Portal Społecznościowy "Polish Network v2,0"