-2.5 C
Chicago
sobota, 24 lutego, 2024

„Miękka tyrania zawsze zamieni się w twardą tyranię” – Setki Teksańczyków protestują przeciwko przymusowi szczepień

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Setki Teksańczyków zebrało się w sobotę na schodach Kapitolu w Austin, aby zaprotestować przeciwko przymusowi szczepień i zażądać osobistego wyboru dla każdego –  w tej kwestii.

„Dziękuję za walkę o wolność jednostki, dziękuję za walkę z przymusem, Wy jesteście Teksasem!” – powiedział przedstawiciel stanu James White, który krótko przemawiał przed udaniem się do Kapitolu na przesłuchanie komisji na sesji specjalnej.

W wydarzeniu, którego gospodarzem było Texans for Vaccine Choice, wzięli udział mówcy o różnym pochodzeniu i historiach. Jeden z mówców, Ernest Ramirez, powiedział, że stracił syna zaledwie kilka dni po otrzymaniu przez niego szczepionki na COVID-19.

„Mój syn otrzymał szczepionkę i zmarł kilka dni później, a jedynym wyjaśnieniem, jakie mi podano, było powiększone serce” – powiedział Ramirez. „Cholernie kocham ten kraj, ale już nie ufam mojemu rządowi”

Inna mówczyni, dr Amy Offutt, powiedziała, że ​​od początku pandemii wyleczyła 1200 ciężko chorych pacjentów z Covid-19. Powiedziała, że ​​w tym czasie widziała mniej niż 20 hospitalizacji i tylko jeden zgon – pacjenta, który przyszedł w ciągu 12 dni po zarażeniu wirusem.

„Praktyka medyczna została porwana i prostytuowana przez rząd federalny” – powiedział dr Fleming, założyciel The Fleming Method. „Nigdy nie musieliśmy zmuszać ludzi do wzięcia szczepionki”.

„Ty i ja mamy obowiązek, aby stanąć w obronie i przeciwstawić się każdej ideologii, która jest sprzeczna z zasadami, które założyły ten naród” – powiedział pastor Steven Broden, dyrektor wykonawczy serii Content of Character Series. „Miękka tyrania zawsze zamieni się w twardą tyranię, a twarda tyrania będzie forsować program totalitarny”.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520