HomeUSAFloryda

Miami i Fort Lauderdale odwołały tradycyjne imprezy sylwestrowe

Miami i Fort Lauderdale odwołały tradycyjne imprezy sylwestrowe

Wiele z nas nie może się doczekać zakończenia 2020 roku i powitania 2021 roku, ale w tym roku sposób, w jaki to robimy, będzie zupełnie inny.Przez ostatnie 35 lat obserwowaliśmy „Big Orange Ball” w centrum Miami, aby powitać nowy rok. Nie tym razem.

„Wszystko zostało anulowane. Nie chcemy być wielkim rozprzestrzeniaczem. Nie chcemy gromadzić wszystkich ludzi w centrum Miami, jak to robiliśmy wcześniej ”- powiedział komisarz Miami Manolo Reyes.


Nie zobaczymy też spadku kotwicy w Fort Lauderdale, przynajmniej nie na żywo i osobiście. Zostanie nagrany bez publiczności.

„Na godzinę przed północą w Fort Lauderdale będą występować zespoły na żywo, będziemy hojnie acz wirtualnie imprezować w tej ostatniej godzinie 2020 roku, a o północy zarzucimy kotwicę i rozpoczniemy nowy rok, miejmy nadzieję, że bardziej optymistyczny rok 2021 ”- powiedział burmistrz Fort Lauderdale Dean Trantalis.

City of Fort Lauderdale Orange Bowl Virtual Downtown Countdown będzie nadawane od godziny 23:00. – o północy w sylwestra na Comcast Channel 78, AT&T U-verse Channel 99, na FLTV i na Facebooku.
JK

COMMENTS