11.5 C
Chicago
czwartek, 22 lutego, 2024

Mężczyzna ciężko pobity na podwórku domu w Norridge

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

78-letni mężczyzna został w stanie krytycznym zabrany do szpitala po tym, jak został zaatakowany przez grupę trzech mężczyzn na podwórku przed domem poinformowała policja w Norridge. Do zdarzenia doszło w piątek.

Funkcjonariusze zostali wezwani do napaści i prawdopodobnego wtargnięcia do domu. Kiedy przyjechali na miejsce zgłoszenia zastali nieprzytomnego mężczyznę, leżącego na podwórku. Z relacji świadków wynika, że mieszkaniec został zaatakowany przez grupę trzech zamaskowanych mężczyzn na podwórku domu, który należy do jego córki. Policja potwierdziła, że grupa nie weszła do samego budynku.

Cały atak został uchwycony na nagraniu z monitoringu. Widać na nim, jak trzy osoby w maskach podchodzą do tylnych drzwi, a następnie odchodzą. Chwilę później mężczyzna wychodzi na zewnątrz i próbuje za nimi biec. Około minutę po tym widać, jak ofiara wraca zza garażu. Jak poinformowała córka pobitego, jego obrażenia spowodowały konieczność hospitalizacji. Teraz mężczyzna dochodzi do siebie w domu.

Policja analizuje nagrania z monitoringu w domu, ale i innych znajdujących się w okolicy. Jak twierdzi, ma już podejrzanego, którego poszukuje.

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520