15 C
Chicago
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Makabryczne znalezisko w piwnicy domu w Rudnej koło Piły

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Śledczy sprawdzają tożsamość i wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało znalezione zostało w piwnicy domu w Rudnej koło Piły (Wielkopolskie). Niewykluczone, że to zwłoki byłego właściciela obiektu, który zaginął ćwierć wieku temu.

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prok. Łukasz Wawrzyniak powiedział PAP w środę, że szczątki ludzkie znalezione zostały we wtorek podczas prac remontowych.
„Według biegłej antropolog, która była na miejscu są to szczątki mężczyzny. Jutro odbędzie się sekcja zwłok, być może uda się ustalić mechanizm śmierci. Tożsamość tej osoby chcemy ustalić na podstawie badań DNA” – powiedział PAP prok. Wawrzyniak.
Prace w budynku prowadził nowy właściciel domu. W piwnicy natrafił na szczątki. Na miejsce wezwana została policja i prokurator. Postępowanie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Poznaniu.
„Rozważamy różne scenariusze tej sprawy. Mamy informację, że w 1999 roku zgłoszono zaginięcie mieszkańca tego domu, będziemy to weryfikować” – powiedział prokurator. (PAP)

 

autor: Rafał Pogrzebny

 

rpo/ mark/

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520