21.7 C
Chicago
piątek, 14 czerwca, 2024

Lekarz z depresją zjechał autem w przepaść z nadmorskiego klifu. W środku była jego żona i dzieci

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Jak wynika z niedawno ujawnionych dokumentów sądowych – ojciec z Kalifornii powiedział swojej rodzinie, że zamierza zabić się razem z nimi. Zaraz potem celowo zjechał z klifu samochodem, w którym znajdowała się jego żona i dwójka dzieci. Cała czwórka cudem przeżyła. Mężczyzna stoi w obliczu trzech zarzutów usiłowania zabójstwa.

„Powiedział, że zamierza zjechać z klifu. Celowo zjechał” – powiedziała funkcjonariuszowi California Highway Patrola Neha Patel, żona Dharmesh Patela, zanim odleciała śmigłowcem ratunkowym z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło 2 stycznia w powiecie San Mateo, w stanie Kalifornia. 41-letni dr Dharmesh A. Patel – radiolog z Pasadeny – zjechał tego dnia samochodem z nadmorskiego klifu przy Pacific Coast Highway na południe od San Francisco. Według zeznań jego żony, zrobił to celowo, aby popełnić samobójstwo i zabić całą swoją rodzinę.

Mężczyzna nie przyznał się do zarzucanej mu potrójnej próby zabójstwa. W czasie przesłuchania 41-latek stwierdził, że zjechał z drogi, aby sprawdzić czy ma przebitą oponę w swojej Tesli Model Y.

Auto spadło kilkaset stóp w dół, w Devil´s Slide. Strażacy musieli rozcinać wrak samochodu, aby wydostać poszkodowanych z jego wnętrza.

Policja zabezpieczyła nagranie z monitoringu tunelu Lantos Tunnel, który „wyraźnie pokazuje, jak jego samochód wyjeżdża z tunelu, wjeżdża na wzgórze, skręca w prawo z drogi w teren na szczycie. A potem ostry skręt w prawo, w dół, przez krawędź i w dół klifu”.

Red. JŁ

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520