13.2 C
Chicago
czwartek, 22 lutego, 2024

Kupił zdrapkę na stacji, gdzie zwykle nie bywał, a kasjer wybrał ją za niego. Wygrał 10 mln dolarów!

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

„Niemożliwe, to nie zdarza się ludziom takim jak ja” – powiedział mężczyzna z Kalifornii, który wygrał 10 mln dolarów w zdrapce. Zdrapkę zakupił przy okazji tankowania na stacji benzynowej. Poprosił kasjera, aby dorzucił do rachunku jedną z nich. Sprzedawca wymienił dwa tuziny nazw, ale mężczyzna nie mógł się zdecydować, więc polecił kasjerowi wybrać za niego. Padło na zdrapkę California 200X za 30 dolarów. Wkrótce Kalifornijczyk był już milionerem.

Brent Young wygrał 10 mln dolarów w zdrapce California 200X. Zwycięski kupon nabył w Prince Food & Gas na West Walnut Avenue w Visalii.

Young wpadł tam tylko zatankować paliwo, ale przy kasie postanowił spróbować szczęścia w zdrapce. Nie liczył na nic. Nie wiedział nawet, która gra może zapewnić mu największą wygraną. Sprzedawca pokazał mu ponad 20 rodzajów zdrapek California Lottery, ale Young nie miał pojęcia, którą wybrać. Polecił więc kasjerowi, aby to on wybrał którąś ze zdrapek.

Tym sposobem mieszkaniec Kalifornii stał się właścicielem zdrapki California 200X o wartości 30 USD. Jak się później okazało, była warta znacznie więcej.

Po zapłaceniu za paliwo i kupon Young zabrał się do zdrapywania. Nie zdążył jeszcze odkryć wszystkich pól, a jego oczom ukazała się zwycięska liczba.

„Kiedy zobaczyłem te wszystkie zera, pomyślałem: 'Niemożliwe, to nie zdarza się ludziom takim jak ja'” – powiedział Young. „To szaleństwo. Spośród tych wszystkich opcji sprzedawca mógł wybrać inną grę, ale tego nie zrobił. Wybrał zwycięską”.

Co ciekawe, wcześniej Young nie odwiedzał tej stacji. Tego dnia miejsce, gdzie zazwyczaj tankował i kupował loteryjne losy, było zamknięte, więc wyjątkowo pojechał do Prince Food & Gas.

„To prawie jak boska interwencja” – powiedział Young. „Nie miałem konkretnego kuponu, który zamierzałem kupić, więc pozwoliłem komuś innemu zdecydować. Nie miałem innego wyboru, jak tylko udać się do Prince’s. Mój zwykły przystanek był zamknięty. Gdyby był otwarty, prawdopodobnie nic z tego by się nie wydarzyło”.

Young zdecydował się na wypłatę całości wygranej. Po odliczeniu podatków otrzymał 5,8 mln dolarów. Prince Food & Gas otrzymał natomiast 50 000 USD premii za sprzedaż zwycięskiego losu.

Red. JŁ

(Źródło: USA Today)

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520