20.7 C
Chicago
środa, 24 lipca, 2024

Kierowca ciężarówki jadącej autostradą stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w budynek mieszkalny

Popularne

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520

Ciężarówka z naczepą wjechała w budynek apartamentowy w Morris w Illinois. Do wypadku doszło w środę.

 

Około godziny 9:30 rano kierowca stracił panowanie nad pojazdem jadącym na wschód autostradą I-80. Ciężarówka gwałtownie zjechała z autostrady w prawo, minęła rów na poboczu i przejechała przez niewielki szpaler drzew. Kierowcy ciężarówki udało się ominąć jeden budynek, ale uderzył w dwupiętrowy kompleks apartamentowy przy 1887 E. Anne Ln. W budynku mieszka 12 osób dorosłych i jedno dziecko.

Nie wiadomo, ile osób znajdowało się w budynku, gdy doszło do wypadku. Kierowcy ciężarówki udało się wyjść z kabiny auta. Został niegroźnie ranny. Na miejscu udzielono mu pomocy medycznej.  Straż pożarna z Morris podała, że jedna rodzina mieszkająca w budynku również odniosła niewielkie obrażenia. Do szpitala przewieziono dziecko. Nie wiadomo jakich dokładnie doznało obrażeń.

W ramach środków ostrożności w uszkodzonym budynku wyłączono zasilanie gazowe i elektryczne. Świadkowie zeznali, że ciężarówka miała przebitą oponę. W zbiornikach samochodu znajdowało się 200 galonów oleju napędowego, z czego 150 wyciekło. Ciężarówka przewoziła suszarki do ubrań. Ładunek ważył 1 tysiąc funtów. W sprawie wypadku dochodzenie wszczęła policja stanowa Illinois.

 

BK

- Advertisement -

Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Strony Internetowe / SEO
Realizacja w jeden dzień!
TEL/SMS: +1-773-800-1520